Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fatalna pomyłka w szpitalu w Lublinie? Ktoś mógł zamienić noworodki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 lutego 2018 r. o 19:20 Powrót do artykułu
Badanie krwi i w 5 minut wiemy, które z dwójki dzieci. Jeśli nie, to mamy wynik za kilka godzin (badanie DNA). Osobę odpowiedzialną za pomyłkę dyscyplinarnie wyrzucić z pracy !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tych szpitalach to burdel tworzą same pielęgniarki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowski burdel...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała ta sprawa jest dziwna, najpierw rodzina informuje o pomyłkę, a później sprawę ucina..... W związku z tym nie ma pewności czy takie wydarzenie w ogóle miało miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A POkraczna Klaka jak zwykle broni nasich. W myśl zasady " To nie ja to syn Macieja ( czytaj PiS ") ".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dasz 500 ordynatorowi to oczywiście weźmie ale za 500 to ci nawet "dzień dobry" na korytażu nie odpowie. To jak ma być dobrze. Swoją drogą szpital powinien wytoczyć tej "gazecie" pozew o zniesławienie. To są niczym nie protwierdzone wiadomości które szkalują dobre imie. Mam dla was lepszego newsa. wczoraj policjanci pobili staruszkę pałami bo przechodziła nie na pasach albo jej nie pobili tylko pomgli przejść i zanieśli jej zakupy do domu, to nie ważne, grut że można już napisac jaka policja zła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla nowej oddziałowej! Widać, że ogarnia temat i doskonale radzi sobie z obowiązkami. Ukłony również dla Pani Wójcik i Pana Dyrektora, który nad bezpieczeństwo dzieci i mam przedłożył zagrywki personalne i chęć zemsty. Widać, że podjęte decyzje owocują! Powodzenia, z najchętniej wybieranego oddziału położniczego spadniecie na samo dno, kwestia czasu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może to wyszło tak że ktoś ze szpitala dał kasę żeby sprawa się nie wydała? dostali pieniądze i przestali sie z mediami kontaktować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiSowskie małpy w szpitalu dokonały Dobrej Zamiany;).Totalnej zamiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po***e ludzie: najpierw z placzem dzwonia robiac sensacje a pozniej nie wyrazaja zgody i nie odbieraja tel :d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
No zarządzanie i nadzór w tym szpitalu dzięki nowym oddziałowym i dzięki Pani naczelnej i zastępcy - położnej.. gratuluję.
 no jak że naczelna dostała za niezłomną rolę mobera od rektora na akademii medycznej nagrodę za zasługi i szczególne osiągnięcia trzeba by ją zgłosić jeszcze do nagrody "mober roku"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze to fake news?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie chce nic mówić ale mi 29 lat temu również na Staszica przyniesiono dziewczynkę do karmienia a urodziłam syna. Stało się to na drugą dobę i od razu poznałam że to nie moje dziecko mi przyniesiono do karmienia. I ta dziewczynka miała na opasce na rączce napis córka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pacjent napisał:
Pan dyrektor Borowicz i naczelna Wójcik - to pokłosie ich nękania personelu sredniego, do tego dodam że o ile pamiętam to Pan Borowicz to członek SLD i kiedyś z ich list startowych kandydował do sejmu dlatego pamiętajcie (pracownicy słóżby zdrowia i obecni byli i przyszli pacjenci) nie głosujcie na SLD bo dzieciom tam hospitalizowanym np, dziewczynkom będą rosły ptaszki a noga zamiast prawej będzie obcięta lewa
 Tobie mózg musi odrosnąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie wiem czy pielęgniarki .W listopadzie w tym szpitalu zoperowano tarczycę zamiast przepukliny brzusznej .Czy dyrektor zawiadomił prokuraturę czy wmówiono pacjentce koniecznośc innej operacji?Mnożyć by takie kwiatki.Szpital źle zarządany.Nepotyzm,mobbing ;czy cuś podobnego.;Naczelstwo eksperymentuje z personelem jak na prywatnym pastwisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co ja słyszę od ludzi mających kontakty służbowe z tym szpitalem i o nowym dyrektorze, to mnie taka sytuacja nie dziwi. Facet ponoć każe kłamać personelowi przed kontrolami, a jak ktoś się nie dostosuje to albo jest zwalniany od ręki albo jest tak nękany, że potem sam się zwalnia. Lepiej omijać ten szpital z daleka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkie dzieci nasze są :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po dwóch córciach rodzice tak pragnęli chłopca,że nie przyjmują do wiadomości że trzecie to też córa!Ale głowa do góry 500+ i tak będzie Pani Ewo;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla pewności niech zrobią badania DNA temu dziecku. Oczywiście na koszt szpitala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co przeczytałam w esce na ten temat to jestem w szoku byłam światkiem i widziałam co się tam działo i dzieje matka dziecka jest ewidentnie zaszczuta przez ten cały klan szpitalny od początku mówili że mają syna a dwa dni po cesarce okazało się że to jednak dziewczynka a na rączce i na nodze dziecka były paski z oznaczeniem S jako syn co mnie dziwi nikt z tej całej eski nie chciał rozmawiać z ojcem wręcz uciekli przednim według mnie eska tak jak ten klan szpitalny chcą się wszystkiego wyprzeć i wymusili na matce to co powiedziała w tym szpitalu jest jeden wielki bałagan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...